Všetky topánky vás tlačia? Možno si neviete obuv skúšať

Datum: 19.09.2022

Patríte medzi ľudí, ktorí nepoznajú chôdzu bez bolesti? Mnohí ľudia nemajú v šatníku jediný pár topánok nespôsobujúci pľuzgiere a bolesť.

Dokonalosť na vode – plachetnicové katamarány

Datum: 11.09.2022

Patríte do skupiny ľudí, ktorí sa neuspokoja s priemerom a preferujú luxus? Ako stvorené sú pre vás plavby po mori na plachetnicovom katamaráne.

Virtuálne sídlo – prestížna adresa pre vašu spoločnosť

Datum: 10.09.2022

Úspech podnikania závisí od viacerých faktorov. Jednou z najdôležitejších vecí vedúcich k rozvoju firmy je budovanie imidžu. Stretnutia s obchodnými partnermi alebo potenciálnymi zákazníkmi by mali prebiehať v prostredí, ktoré pôsobí profesionálne.

Havarijné poistenie poskytuje rozmanitejšie poistné krytie

Datum: 04.08.2022

Spoliehať sa len na povinné zmluvné poistenie sa niekedy nevyplatí. Hlavne majitelia novších a drahších vozidiel by si k PZP mali dokúpiť havarijné poistenie, ktoré má rozmanitejšie a vyššie poistné krytie.

5 dôvodov, prečo si kúpiť činky

Datum: 30.07.2022

Aj vy patríte k ľuďom, ktorí už dlhšie uvažujú, že vyskúšajú vymeniť kardio za posilňovanie? Kardio cvičenie je skvelé na spaľovanie a úplne ho vyradiť z tréningového plánu nie je rozumné.

Kupujete posteľ? Dajte si záležať na výbere matraca a roštu

Datum: 30.07.2022

Veľa ľudí prepadne pri kupovaní postele vplyvu atraktívneho dizajnu a len okrajovo sa zaujímajú o matrac či rošt. Takéto jednanie je chybné.

Ledkové svietenie pre vysoký efekt a úsporu energií

Datum: 30.07.2022

Domácnosti, hotely, podniky, firmy, všetci postupne prechádzajú v interiéri i exteriéri na ledkové svietenie.

Toto príslušenstvo nesmie vašej štvorkolke chýbať!

Datum: 17.07.2022

Máte už nejaký ten rok v garáži štvorkolku? Iste ste si k nej dokúpili rôzne príslušenstvo, ktoré vám spríjemňuje každú jazdu

Odrážadlo nie je len hračka. Doprajte dieťaťu radosť z pohybu

Datum: 01.07.2022

Odrážadlá väčšina rodičov považuje za hračku, pomocou ktorej sa snažia dieťa zabaviť počas aktivít doma i vonku.

Modré svetlo skutočne ovplyvňuje kvalitu spánku

Datum: 26.06.2022

Počuli ste už o modrom svetle? Modré svetlo vyžarujú mnohé spotrebiče, ktoré denne používate. Jeho pôsobenie na ľudskú psychiku a hlavne na spánok je veľmi negatívne. Ak sa pred spaním budete venovať mobilnému telefónu alebo pozerať televízor, bude sa vám veľmi zle zaspávať. Zároveň po zaspaní nebude váš spánok dostatočne kvalitný.

Veľkoformátové okná a dvere? Jedine z hliníka

Datum: 26.06.2022

Čo si predstavíte, keď sa hovorí o oknách alebo vchodových dverách? Predpokladáme, že vo väčšine prípadoch plastové profily a výplne.

Plánujete rekonštrukciu Vašej kuchyne? Nechajte si poradiť pár tipov, ktoré sa hodia brať na mysli!

Datum: 22.06.2022

Rekonštrukcia či zariaďovanie celkom novej kuchyne je projekt, ktorý prináša množstvo otázok. Celý proces však môže byť jednoduchší, ak si ho dôkladne naplánujete a premyslieť.

Aký typ darčeku hľadať? Rozhodnite sa pre kvalitu, ktorú ocení žena vo Vašom živote!

Datum: 22.06.2022

Určite ste si už niekedy položili otázku, ako vybrať darčeky pre ženy? Vraví sa, že ženy sú častokrát náročné, no nie vždy to tak musí byť.

Akým poplatkom sa nevyhnete pri založení eseročky

Datum: 16.06.2022

Založenie eseročky nie je finančne až tak náročné, ako sa mylne veľa začínajúcich podnikateľov domnieva. Viac ako peniaze vás založenie s.r.o. bude stáť nervy a behanie po úradoch.

Tipy, ako zvládnuť dlhú cestu autom na dovolenku

Datum: 07.06.2022

Vybrať sa na dovolenku vlastným automobilom so sebou nesie veľa výhod i úskalí. Na jednej strane môžete zastaviť, kde sa vám zachce a zbaliť si so sebou väčšie množstvo vecí.

Pamätáte si zákonom stanovenú minimálnu hĺbku dezénu?

Datum: 04.05.2022

Patríte medzi skúsených šoférov, ktorí už niekoľko rokov brázdia diaľnice bez nehody? Práve táto skupina vodičov je na cestách príliš sebavedomá a neoprašuje svoje vedomosti z autoškoly. Nevedomosť alebo zábudlivosť sa vám môže vypomstiť napríklad vo forme pokuty za ojazdené pneumatiky.

Aké funkcie ponúkajú meteostanice na doma?

Datum: 13.04.2022

Čo sú to domáce meteostanice a na čo slúžia? Vo všeobecnosti možno povedať, že domáca meteostanica je súborom prístrojov, ktorý meria atmosférické podmienky.

Aké benefity získate, keď začnete podnikať?

Datum: 07.04.2022

Každý zamestnanec závidí svojmu šéfovi a každý šéf závidí majiteľovi spoločnosti. Jedine majiteľ spoločnosti nezávidí nikomu.

V každej domácnosti sa zíde. Ako vybrať rebrík pre vaše potreby

Datum: 27.03.2022

Menšie či väčšie domácnosti sa nezaobídu bez rebríka. Občas je potrebné aj v menšom byte dočiahnuť vyššie ako sa dá zo stoličky.

Aké dva typy osvetlenia hrajú prím v doplnkovom svietení?

Datum: 23.03.2022

Minulosťou sú časy, kedy bola každá miestnosť v dome osvetlená len lustrom alebo stropnicou. Dnešné trendy v bývaní sú jasné.

Predaj úžitkových štvorkoliek neustále stúpa. Kde ich využijete?

Datum: 11.03.2022

Po zániku veľkých poľnohospodárskych družstiev sa pestovanie plodín a chov dobytka dostali do rúk malých podnikateľov vlastniacich farmy.

Čo si všímať pri kúpe strešného boxu? Objem nie je až tak dôležitý

Datum: 09.03.2022

Strešný box si kupujú hlavne rodiny s deťmi, pre ktoré sú úložné priestory v automobile nedostačujúce. Z uvedeného dôvodu je pre väčšinu ľudí smerodajný údaj o objeme boxu.

5 chýb, ktorými ničíte svoj automobil

Datum: 07.03.2022

Máte pocit, že sa o váš automobil staráte dobre, ale napriek tomu sa akosi často niečo pokazí? Možno je váš dojem o správnej starostlivosti veľmi ďaleko od pravdy.

Výber vhodného rebríku podlieha týmto aspektom

Datum: 25.02.2022

Každý rebrík je vyrobený s použitím určitého rozsahu zaťaženia a hmotnosti. Zvyčajne sú vyrobené tak, aby vydržali zaťaženie 90 kg a viac.

Fitness náramky. Motivácia k pohybu a kontrola aktivít

Datum: 25.02.2022

V každom človeku zostane navždy kúsok dieťaťa, ktoré sa rado hrá a zároveň spoznáva nové veci. V prenesenom slova zmysle je fitness náramok hračkou, ktorá v sebe skrýva niečo navyše.

Detský turistický nosič vyberajte s ohľadom na pohodlie dieťaťa

Datum: 09.02.2022

Rodinné výlety sú jedinečnou možnosťou ako zažiť nové dobrodružstvá spoločne, ako utužiť rodinné vzťahy a zároveň ako upevniť svoje fyzické i duševné zdravie.

Pozor na pokuty v horách za jazdu bez snehových reťazí

Datum: 07.02.2022

Používanie snehových reťazí neberte len ako povinnosť. V mnohých situáciách sú reťaze vašim anjelom strážnym a v mnohých situáciách vám pomôžu sa dostať cez neprístupný terén.

Šperk na mieru

Datum: 26.01.2022

Výnimočné životné udalosti a oslavy si zaslúžia výnimočné darčeky. Neexistuje na svete žena alebo muž, ktorých by nepotešil šperk vyrobený na mieru.

5 najviac preferovaných typov matracov

Datum: 22.01.2022

O matracoch a ich vplyve na váš spánok ste iste počuli alebo čítali kvantá informácií. Preto viete, že matrac je naozaj dôležitou súčasťou postele.

Bezpečnostné dvere – chránia i reprezentujú

Datum: 22.01.2022

Nájsť vchodové dvere, ktoré budú spĺňať bezpečnostné normy, no zároveň poskytnú dokonalú odolnosť a svojim dizajnovým prevedením potešia nejedného majiteľa, môže byť v dnešnej dobe pomerne náročné.

Každý deň mešká autobus? Vymeňte mestskú dopravu za mestský bicykel

Datum: 20.01.2022

Zdá sa vám, že mestská doprava sa mení posledné roky na peklo? Čas, ktorý trávite čakaním na autobus by sa veru dal využiť aj efektívnejšie.

Ako si vytvoriť návyk: Splňte si konečne svoje predsavzatia

Datum: 12.01.2022

Na prelome rokov všetci bilancujeme, rozmýšľame nad tým, aký sme prežili rok, čo sa nám podarilo a čo nie. Práve vtedy mnohí z nás uvažujú nad tým, že ďalší rok chcú prežiť ešte lepšie a tak si dajú predsavzatia.

Naučte sa zorganizovať si čas

Datum: 12.01.2022

Všetci máme občas pocit, že povinností máme toľko, že by sme museli vynechávať spánok, aby sme všetko stihli. A kde to toho ešte vtesnať čas s rodinou či svoje koníčky?

5 rád ako ušetriť peniaze

Datum: 12.01.2022

Peniaze sa môžu rýchlo rozkotúľať. Ak pri výdavkoch nerozmýšľate a neplánujete, môže vám to spôsobiť vážne finančné problémy.

5 vecí, ktoré treba robiť každé ráno

Datum: 12.01.2022

Obvykle celý deň závisí od rána. Ak sa zobudíte vyčerpaní, cítite sa zle a vaša nálada je na nule, deň pravdepodobne nebude produktívny.

6 vecí, ktoré sa zdajú neškodné, no môžu vám ublížiť

Datum: 12.01.2022

Máme strach z mnohých vecí a nie bezdôvodne. Je nepravdepodobné, že by niekto so zdravou mysľou chcel zhlboka dýchať vzduch pri nádržiach s toxickým odpadom alebo si dať dúšok benzínu.

Dávajte si pozor na to, čo prevážate na streche vozidla

Datum: 11.01.2022

Jazdné vlastnosti automobilu dokážu ovplyvniť viaceré faktory. Tieto faktory vplývajú tiež na spotrebu vozidla. Ide napríklad o náklad, ktorý vozíte na streche vozidlo.

Aby sa vám zimná dovolenka nepredražila

Datum: 10.01.2022

Občas sa stane, že plánujete dovolenku niekoľko týždňov dopredu a napriek tomu sa nepripravíte na všetko, čo by sa vám mohlo prihodiť.  Vybrať sa na zimnú dovolenku vlastným vozidlom si vyžaduje dokonca ešte viac úsilia a plánovania.

Čistota začína od nôh – nepodceňujte to

Datum: 05.01.2022

Slovné spojenie „zamiesť po koberec“ sa prvý krát objavilo už v roku 1963. Ľudia ale určite aj dovtedy skryli nečistoty na menej viditeľné miesta. Až s vedeckým výskumom sa zistilo, že čistota podlahy a kobercov má veľký význam pre zdravie ale aj životnosť kobercov.

Čo dokúpiť pred jazdou na zimnú dovolenku

Datum: 04.01.2022

Chystáte sa na zimnú dovolenku? Vašu radosť z oddychu môže zmariť úplná maličkosť, na ktorú v zhone zabudnete.