Ebike využije každý – Ako vybrať správny model

Datum: 01.10.2023

Zdá sa vám, že po cestách jazdí viac ebikov ako klasických bicyklov? Nejde len o zdanie, ale o realitu. Elektrické bicykle vytláčajú z ciest klasické bicykle.

Matrac, na ktorom sa vám bude skvele spať

Datum: 01.10.2023

Aký matrac je najlepší? No predsa taký, na ktorom sa vám bude dobre spať. Kritériá pre zdravý spánok sú viacerá, ale práve matrace prispievajú k zdraviu najväčšou mierou.

Betónová podlaha – Ako a čím ju natrieť

Datum: 01.10.2023

Chystáte sa renovovať starú farbu na betónovej podlahe? Máte čisto novú podlahu v garáži a chcete jej dodať svieži vzhľad? V oboch prípadoch je riešením natretie podlahy farbami určenými na betón. Postup natierania sa nesnažte oklamať, inak sa farba bude oddeľovať alebo lúpať.

Ako môže podnikový informačný systém zvýšiť efektivitu a konkurencieschopnosť vašej firmy

Datum: 01.10.2023

Implementácia podnikového informačného systému vám umožní automatizovať procesy, zvýšiť predaj, efektivitu a konkurencieschop­nosť vašej firmy. Dosiahnete tým lepšie výsledky a rast.

Nordic Walking: Aktívny Štýl Života

Datum: 27.09.2023

Získajte zdravie, pohybovú slobodu a energiu so základmi Nordic Walking

Nordic Walking je fyzická aktivita, ktorá združuje príjemné s užitočným. Je to šport, ktorý stavia na jednoduchosti, ale prináša vám veľký prínos pre vaše zdravie a pohodu. 

5 najčastejších chýb, ktorým sa vyhnúť pri výbere záhradného nábytku

Datum: 04.09.2023

Tu sa neje, lebo vankúše boli drahé, na pohovke sa neleží, operadlá veľmi tlačia… Dá sa pri toľkýchto pravidlách užiť vlastná terasa? 

Farby v kuchyni: Ako ovplyvňujú atmosféru a vnímanie priestoru

Datum: 04.09.2023

V kuchyni sa nielen varí, ale aj vychutnáva! Dobré jedlo, nápoje, prítomný okamih. Ak si farby v kuchyni navrhnete správne, stane sa pre vás druhou obývačkou. 

Vybrať dobrý matrac nie je ťažké – Držte sa našich rád

Datum: 25.08.2023

Pri výbere matraca sú ľudia občas bezradní. Každý predajca im tvrdí, že práve tento matrac je ten pravý pre ich potreby. Pozor na toto tvrdenie, pretože, čo je dobré pre jedného, nemusí byť dobré pre druhého.

Partnerský život v slepej uličke – vsaďte na zážitky

Datum: 21.07.2023

Nuda a starosti privedú veľa párov do slepej uličky. Nájsť spoločnú reč mimo rodiny či práce je občas ťažké. Jazyk vám pomôžu rozviazať zážitky, ktoré prežijete spolu s partnerom. A nemyslíte tým spoločné nákupy a pobyty s deťmi v hoteloch.

Čo sa oplatí skontrolovať pred dovolenkou autom

Datum: 02.07.2023

Dlhšia či kratšia cesta autom na dovolenku vyžaduje dôkladnú kontrolu vozidla. V zahraničí je dobré mať istotu, že vaše auto ide ako hodinky.

Skutočne sa oplatí založiť eseročku? Plusy a mínusy

Datum: 01.07.2023

Ste na vážkach, či začať podnikať ako živnostník, alebo si rovno založiť eseročku? V tomto prípade neexistuje zlé rozhodnutie.

Kvalitný spánok pre duševnú pohodu a zdravú psychiku

Datum: 01.07.2023

Kvalitný spánok vie spraviť s vašim telom zázraky. Lepšie budete fungovať po fyzickej stránke, ale hlavne tej psychickej. Dobre spávať je rovnako dôležité ako stravovanie a cvičenie.

Máte stan na auto? Toto príslušenstvo vám nesmie chýbať

Datum: 08.06.2023

Stany na auto sú samé o sebe perfektná pomôcka na stanovanie. Oproti klasickým stanom majú autostany desiatky výhod.

7 tipov na prípravu na cestu k moru autom

Datum: 05.06.2023

S blížiacou sa letnou dovolenkou stúpa nadšenie a tiež trochu obavy či ste na niečo nezabudli. Obavy sú ešte o niečo väčšie, keď sa na dovolenku chystáte autom.

5 rád pri zakladaní živnosti

Datum: 05.06.2023

Založiť živnosť nie je zložité a ide o míľnik, ktorý vám zmení život. Vymaníte sa zo vzťahu zamestnávateľ – zamestnanec. Budete sami sebe pánom a pocítite ohromnú slobodu, avšak aj zodpovednosť.

Akú moto kombinézu kúpiť

Datum: 04.06.2023

Od výberu moto kombinézy nezávisí len vaše pohodlie počas jazdy. Kombinéza má tiež ochrannú funkciu. Bráni pri páde odreniu kože a drží chrániče na svojom mieste. Väčšina motorkárov podľahne čaru oblečenia podľa jeho vzhľadu.

Miešanie farieb ako cesta k špeciálnym odtieňom

Datum: 31.05.2023

Chcete zladiť sedaciu súpravu s farbou steny? Alebo je vaša kuchynská linka v netradičnom farebnom prevedení a vy neviete v obchodoch nájsť adekvátnu farbu?

Ako sa využívajú váhy v priemyselnej výrobe

Datum: 14.05.2023

Čo si predstavíte pri vyslovení pojmu váhy? Väčšina ľudí kuchynskú váhu alebo osobnú váhu. Práve tieto dva typy patria k najviac využívaným.

Nový Startup FUERGY

Datum: 12.05.2023

Ako vznikol nápad na vznik startupu?

Spoločnosť FUERGY by neexistovala nebyť jedného náhodného stretnutia, pri ktorom sa dali do reči energetici s ľuďmi z biznisového prostredia, ktorí pozerajú na inovácie viac vizionársky.

8 + 1 najčastejších chýb počas záverečnej jazdy v autoškole

Datum: 09.05.2023

Posledné týždne rezonujú u žiakov v autoškolách problémy s písomnými testami. Mnohých prekvapili otázky vzťahujúce sa na technický stav vozidla.

Opomínaná a dôležitá pomôcka na cvičenie – podložka

Datum: 27.04.2023

Len málokto sa môže pochváliť tým, že má doma záťažovú alebo protišmykovú podlahu. Zároveň len málokto pri cvičení využíva podložku na cvičenie.

My už sme na letnú dovolenku autom pripravení. A čo vy?

Datum: 16.04.2023

Čas letí príliš rýchlo, a preto sme prípravy na letnú dovolenku autom začali už pred pár dňami. Niektoré pomôcky, ktoré budeme potrebovať počas jazdy, sme len oprášili a iné dokúpili.

Malý poradca pred kúpou nových pneumatík

Datum: 10.04.2023

Nielen dámy majú problém s výberom a kúpou nových pneumatík. Vyznať sa vo všetkých číslach, označeniach a značkách pneumatík je pre niektorých motoristov veľmi ťažké.

Ktoré úrazy sa v lete v horách stávajú najčastejšie

Datum: 05.04.2023

Hovorí sa, že nešťastie nechodí po horách, ale po ľuďoch. Pravda je taká, že chodí aj po horách a postihuje ľudí, ktorí sa v horách nesprávajú obozretne a podľa pravidiel.

Uchopte Cisco za pačesy a staňte sa pokročilým už za 1 týždeň

Datum: 01.04.2023

Spoločnosť Cisco je svetovým lídrom v počítačových sieťach. Ich hlavnou misiou je pomáhať firmám všetkých veľkostí transformovať spôsob, akým sa ľudia spájajú, komunikujú a spolupracujú. 

Vieme, ako si spestriť beh a korčuľovanie

Datum: 30.03.2023

Prichádzajú dni, kedy na bežeckých trasách okrem bežcov vidíme desiatky korčuliarov. Príjemné jarné počasie je ideálne na korčuľovanie i behanie.

Zle spíte? Toto je 10 najčastejších príčin

Datum: 28.02.2023

Každému sa občas stane, že nemôže ani za nič zaspať. Spánok ako na ihlách a neustále prevaľovanie zo strany na stranu súvisí najmä so zlým psychickým stavom.

5 spôsobov, ako mať hlavu v oblakoch a vyskúšať si lietanie

Datum: 22.02.2023

Dovolenka v nedohľadne a vy máte obrovskú chuť lietať? Vyvetrať hlavu v oblakoch je skvelý relax. Nemusíte kupovať letenku a letieť na otočku do okolitých krajín.

Čo treba pre založenie vlastného E-Shopu?

Datum: 21.02.2023

Čo všetko by ste mali vybaviť a zvážiť pred založením vlastného internetového obchodu? Pozrite sa na návod, ktorý vás prevedie celým procesom od založenia spoločnosti po spustenie online predaja.

7 dôvodov, prečo je dovolenka na jachte najlepšou voľbou

Datum: 18.02.2023

Dovolenka na jachte – pre niekoho len sen a pre iného každoročná realita. Prečo si nádhernú realitu vo forme dovolenky na jachte nedoprajete aj vy?

5 faktov o oprave preliačin pomocou PDR metódy

Datum: 09.02.2023

Preliačina alebo viac preliačin na karosérii auta vznikajú ako dôsledok rôznych nehôd. Niekedy ide o drobné ťuknutie pri parkovaní, inokedy sú na vine vandali, ktorí sa zabávajú pri ničení áut.

Starnutie pneumatík je možné spomaliť. Ako na to?

Datum: 07.02.2023

Ľudia starnú a starnú tiež ich vozidlá vrátane pneumatík. Starnutiu sa zabrániť nedá, ale je ho možné spomaliť. Dokonca aj u pneumatík. Čo robiť, aby pneumatiky vydržali dlho a slúžili perfektne počas celej životnosti?

5 benefitov používania masážnych prístrojov

Datum: 26.01.2023

Na trhu dnes nájdete množstvo masážnych prístrojov. Ich používanie prináša hneď niekoľko dôležitých benefitov. Medzi hlavné z nich patria napríklad zvýšená imunita, regenerácia svalov, lepšie flexibilita a pohyblivosť kĺbov.

Na chalupu jedine so štvorkolkou

Datum: 15.01.2023

Chalupa na samote je snom nejedného mestského človeka, ktorý chce utiecť z neustáleho zhonu a stresu. Po pár dňoch bývania na samote príde vytriezvenie.

Vchodové dvere – hliníkové vyhrávajú na plnej čiare

Datum: 13.01.2023

Rozhodnutie, aké vchodové dvere kúpiť vie v značnej miere ovplyvniť komfort bývania. Dvere nie sú len vstupnou bránou do domu, ale tiež bezpečnostným a izolačným prvkom.

Ako sa pripraviť na aktívnu dovolenku v prírode

Datum: 12.01.2023

Ani sa nenazdáme a jar sa prehupne do leta. Teplé mesiace nás ťahajú do prírody a veľa ľudí hľadá počas dovolenky oddych práve v prírode.

7 krokov k založeniu eseročky v roku 2023

Datum: 10.01.2023

Začiatok roka je ideálny na založenie s.r.o.. Nové účtovné obdobie, nový rok, nové plány. Vďaka nadšeniu možno opomeniete všetky byrokratické postupy, ktoré vás pri zakladaní budú čakať.

5 zásadných informácií pred výberom pneumatík

Datum: 09.01.2023

Po ojazdení prvých pneumatík už patríte medzi skúsenejších šoférov, ktorí na cestách zažili veľa rôznorodých situácií. Prvé ojazdené pneumatiky tiež znamenajú, že sa budete musieť popasovať s výberom nových. Pred výberom a následnou kúpou pneumatík sa vám zíde nasledujúcih 5 zásadných informácií.

4 znaky toho, že je čas na novú jedáleň

Datum: 31.12.2022

Jedáleň patrí medzi obľúbené miestnosti. Pamätá si všetky skvelé jedlá, rodinné oslavy a príjemné obedy v kruhu najbližších. Hoci nedáte dopustiť na jej čaro, po rokoch užívania si zaslúži obnovu. 

Ako udržiavať vonkajšok vášho domu v zime?

Datum: 31.12.2022

Akosi sme si už zvykli, že v zime sa o exteriér svojho domu nemusíme až tak starať. Koniec koncov, mrholenie, sneženie, námraza či metelica by aj tak naše pokusy o akékoľvek vyčistenie zmarili.