5 benefitov používania masážnych prístrojov

Datum: 26.01.2023

Na trhu dnes nájdete množstvo masážnych prístrojov. Ich používanie prináša hneď niekoľko dôležitých benefitov. Medzi hlavné z nich patria napríklad zvýšená imunita, regenerácia svalov, lepšie flexibilita a pohyblivosť kĺbov.

Na chalupu jedine so štvorkolkou

Datum: 15.01.2023

Chalupa na samote je snom nejedného mestského človeka, ktorý chce utiecť z neustáleho zhonu a stresu. Po pár dňoch bývania na samote príde vytriezvenie.

Vchodové dvere – hliníkové vyhrávajú na plnej čiare

Datum: 13.01.2023

Rozhodnutie, aké vchodové dvere kúpiť vie v značnej miere ovplyvniť komfort bývania. Dvere nie sú len vstupnou bránou do domu, ale tiež bezpečnostným a izolačným prvkom.

Ako sa pripraviť na aktívnu dovolenku v prírode

Datum: 12.01.2023

Ani sa nenazdáme a jar sa prehupne do leta. Teplé mesiace nás ťahajú do prírody a veľa ľudí hľadá počas dovolenky oddych práve v prírode.

7 krokov k založeniu eseročky v roku 2023

Datum: 10.01.2023

Začiatok roka je ideálny na založenie s.r.o.. Nové účtovné obdobie, nový rok, nové plány. Vďaka nadšeniu možno opomeniete všetky byrokratické postupy, ktoré vás pri zakladaní budú čakať.

5 zásadných informácií pred výberom pneumatík

Datum: 09.01.2023

Po ojazdení prvých pneumatík už patríte medzi skúsenejších šoférov, ktorí na cestách zažili veľa rôznorodých situácií. Prvé ojazdené pneumatiky tiež znamenajú, že sa budete musieť popasovať s výberom nových. Pred výberom a následnou kúpou pneumatík sa vám zíde nasledujúcih 5 zásadných informácií.

4 znaky toho, že je čas na novú jedáleň

Datum: 31.12.2022

Jedáleň patrí medzi obľúbené miestnosti. Pamätá si všetky skvelé jedlá, rodinné oslavy a príjemné obedy v kruhu najbližších. Hoci nedáte dopustiť na jej čaro, po rokoch užívania si zaslúži obnovu. 

Ako udržiavať vonkajšok vášho domu v zime?

Datum: 31.12.2022

Akosi sme si už zvykli, že v zime sa o exteriér svojho domu nemusíme až tak starať. Koniec koncov, mrholenie, sneženie, námraza či metelica by aj tak naše pokusy o akékoľvek vyčistenie zmarili.

Príprava vozidla na zimu

Datum: 09.12.2022

Nezaoberali ste sa ešte prípravou automobilu na zimu? Ručička na hodinách ukazuje za 5 minút pred zimou, a preto si nájdite jeden voľný deň, aby bolo vaše auto na zimu pripravené vo všetkých smeroch.

Hory zdolávajte jedine v turistickej obuvi

Datum: 07.12.2022

Ako často podnikáte výlety do hôr? A čo si obúvate na výlety do prírody? Zamyslite sa nad týmito dvomi otázkami, pretože obutie a výlety do hôr spolu úzko súvisia.

5 tipov na základnú výbavu pre šteniatko

Datum: 17.11.2022

S príchodom šteniatka do domácnosti prichádzajú tiež obavy, ako zvládnete starostlivosť o psíka a ako sa drobček začlení do vašej rodiny.

Ako a kde kupovať matrace?

Datum: 01.11.2022

Matrace by ste mali vymeniť približne po piatich rokoch používania. Možno sa vám na prvý pohľad zdajú v poriadku, ale po tomto období neplnia svoj hygienický účel.

Ako začať podnikať formou živnosti?

Datum: 16.10.2022

Chuť začať podnikať k samotnému podnikaniu nestačí. Niekedy je najviac markantnou otázkou to, v čom sa oplatí podnikať. Možno máte dostatok financií na rozbeh podnikania, ale chýba vám práve predstava resp. rozhodnutie o predmetoch podnikania.

Ako začať s motocrossom na Slovensku?

Datum: 11.10.2022

Milujete adrenalín a jazdu na motorke viac ako akýkoľvek iný šport? 

5 tipov, aby sa vám jazda v zime nepredražila

Datum: 10.10.2022

V snahe ušetriť robia motoristi veľa chýb, ktoré sa im počas jazdy v zimnom období predražia. Niektoré z týchto chýb vedú k poriadne vysokej pokute a iné vás budú stáť nemalé peniaze pri návšteve autoservisu.

Všetky topánky vás tlačia? Možno si neviete obuv skúšať

Datum: 19.09.2022

Patríte medzi ľudí, ktorí nepoznajú chôdzu bez bolesti? Mnohí ľudia nemajú v šatníku jediný pár topánok nespôsobujúci pľuzgiere a bolesť.

Dokonalosť na vode – plachetnicové katamarány

Datum: 11.09.2022

Patríte do skupiny ľudí, ktorí sa neuspokoja s priemerom a preferujú luxus? Ako stvorené sú pre vás plavby po mori na plachetnicovom katamaráne.

Virtuálne sídlo – prestížna adresa pre vašu spoločnosť

Datum: 10.09.2022

Úspech podnikania závisí od viacerých faktorov. Jednou z najdôležitejších vecí vedúcich k rozvoju firmy je budovanie imidžu. Stretnutia s obchodnými partnermi alebo potenciálnymi zákazníkmi by mali prebiehať v prostredí, ktoré pôsobí profesionálne.

Havarijné poistenie poskytuje rozmanitejšie poistné krytie

Datum: 04.08.2022

Spoliehať sa len na povinné zmluvné poistenie sa niekedy nevyplatí. Hlavne majitelia novších a drahších vozidiel by si k PZP mali dokúpiť havarijné poistenie, ktoré má rozmanitejšie a vyššie poistné krytie.

5 dôvodov, prečo si kúpiť činky

Datum: 30.07.2022

Aj vy patríte k ľuďom, ktorí už dlhšie uvažujú, že vyskúšajú vymeniť kardio za posilňovanie? Kardio cvičenie je skvelé na spaľovanie a úplne ho vyradiť z tréningového plánu nie je rozumné.

Kupujete posteľ? Dajte si záležať na výbere matraca a roštu

Datum: 30.07.2022

Veľa ľudí prepadne pri kupovaní postele vplyvu atraktívneho dizajnu a len okrajovo sa zaujímajú o matrac či rošt. Takéto jednanie je chybné.

Ledkové svietenie pre vysoký efekt a úsporu energií

Datum: 30.07.2022

Domácnosti, hotely, podniky, firmy, všetci postupne prechádzajú v interiéri i exteriéri na ledkové svietenie.

Toto príslušenstvo nesmie vašej štvorkolke chýbať!

Datum: 17.07.2022

Máte už nejaký ten rok v garáži štvorkolku? Iste ste si k nej dokúpili rôzne príslušenstvo, ktoré vám spríjemňuje každú jazdu

Odrážadlo nie je len hračka. Doprajte dieťaťu radosť z pohybu

Datum: 01.07.2022

Odrážadlá väčšina rodičov považuje za hračku, pomocou ktorej sa snažia dieťa zabaviť počas aktivít doma i vonku.

Modré svetlo skutočne ovplyvňuje kvalitu spánku

Datum: 26.06.2022

Počuli ste už o modrom svetle? Modré svetlo vyžarujú mnohé spotrebiče, ktoré denne používate. Jeho pôsobenie na ľudskú psychiku a hlavne na spánok je veľmi negatívne. Ak sa pred spaním budete venovať mobilnému telefónu alebo pozerať televízor, bude sa vám veľmi zle zaspávať. Zároveň po zaspaní nebude váš spánok dostatočne kvalitný.

Veľkoformátové okná a dvere? Jedine z hliníka

Datum: 26.06.2022

Čo si predstavíte, keď sa hovorí o oknách alebo vchodových dverách? Predpokladáme, že vo väčšine prípadoch plastové profily a výplne.

Plánujete rekonštrukciu Vašej kuchyne? Nechajte si poradiť pár tipov, ktoré sa hodia brať na mysli!

Datum: 22.06.2022

Rekonštrukcia či zariaďovanie celkom novej kuchyne je projekt, ktorý prináša množstvo otázok. Celý proces však môže byť jednoduchší, ak si ho dôkladne naplánujete a premyslieť.

Aký typ darčeku hľadať? Rozhodnite sa pre kvalitu, ktorú ocení žena vo Vašom živote!

Datum: 22.06.2022

Určite ste si už niekedy položili otázku, ako vybrať darčeky pre ženy? Vraví sa, že ženy sú častokrát náročné, no nie vždy to tak musí byť.

Akým poplatkom sa nevyhnete pri založení eseročky

Datum: 16.06.2022

Založenie eseročky nie je finančne až tak náročné, ako sa mylne veľa začínajúcich podnikateľov domnieva. Viac ako peniaze vás založenie s.r.o. bude stáť nervy a behanie po úradoch.

Tipy, ako zvládnuť dlhú cestu autom na dovolenku

Datum: 07.06.2022

Vybrať sa na dovolenku vlastným automobilom so sebou nesie veľa výhod i úskalí. Na jednej strane môžete zastaviť, kde sa vám zachce a zbaliť si so sebou väčšie množstvo vecí.

Pamätáte si zákonom stanovenú minimálnu hĺbku dezénu?

Datum: 04.05.2022

Patríte medzi skúsených šoférov, ktorí už niekoľko rokov brázdia diaľnice bez nehody? Práve táto skupina vodičov je na cestách príliš sebavedomá a neoprašuje svoje vedomosti z autoškoly. Nevedomosť alebo zábudlivosť sa vám môže vypomstiť napríklad vo forme pokuty za ojazdené pneumatiky.

Aké funkcie ponúkajú meteostanice na doma?

Datum: 13.04.2022

Čo sú to domáce meteostanice a na čo slúžia? Vo všeobecnosti možno povedať, že domáca meteostanica je súborom prístrojov, ktorý meria atmosférické podmienky.

Aké benefity získate, keď začnete podnikať?

Datum: 07.04.2022

Každý zamestnanec závidí svojmu šéfovi a každý šéf závidí majiteľovi spoločnosti. Jedine majiteľ spoločnosti nezávidí nikomu.

V každej domácnosti sa zíde. Ako vybrať rebrík pre vaše potreby

Datum: 27.03.2022

Menšie či väčšie domácnosti sa nezaobídu bez rebríka. Občas je potrebné aj v menšom byte dočiahnuť vyššie ako sa dá zo stoličky.

Aké dva typy osvetlenia hrajú prím v doplnkovom svietení?

Datum: 23.03.2022

Minulosťou sú časy, kedy bola každá miestnosť v dome osvetlená len lustrom alebo stropnicou. Dnešné trendy v bývaní sú jasné.

Predaj úžitkových štvorkoliek neustále stúpa. Kde ich využijete?

Datum: 11.03.2022

Po zániku veľkých poľnohospodárskych družstiev sa pestovanie plodín a chov dobytka dostali do rúk malých podnikateľov vlastniacich farmy.

Čo si všímať pri kúpe strešného boxu? Objem nie je až tak dôležitý

Datum: 09.03.2022

Strešný box si kupujú hlavne rodiny s deťmi, pre ktoré sú úložné priestory v automobile nedostačujúce. Z uvedeného dôvodu je pre väčšinu ľudí smerodajný údaj o objeme boxu.

5 chýb, ktorými ničíte svoj automobil

Datum: 07.03.2022

Máte pocit, že sa o váš automobil staráte dobre, ale napriek tomu sa akosi často niečo pokazí? Možno je váš dojem o správnej starostlivosti veľmi ďaleko od pravdy.

Výber vhodného rebríku podlieha týmto aspektom

Datum: 25.02.2022

Každý rebrík je vyrobený s použitím určitého rozsahu zaťaženia a hmotnosti. Zvyčajne sú vyrobené tak, aby vydržali zaťaženie 90 kg a viac.

Fitness náramky. Motivácia k pohybu a kontrola aktivít

Datum: 25.02.2022

V každom človeku zostane navždy kúsok dieťaťa, ktoré sa rado hrá a zároveň spoznáva nové veci. V prenesenom slova zmysle je fitness náramok hračkou, ktorá v sebe skrýva niečo navyše.