Darčeky pre dvojice, ktoré vás spoja

Datum: 06.04.2024

Každá dvojica si čas od času zaslúži oddych od každodenných povinností. Formou oddychu i zážitku sú darčeky pre dvoch, ktoré vás spoja a budete na ne ešte dlho spomínať.

Textilné snehové reťaze – rýchle riešenie v nečakaných situáciách

Datum: 10.02.2024

Kovové reťaze nie sú súčasťou povinnej zimnej výbavy, a preto ich nenájdete v kufri každého vozidla. Neoceniteľnou pomôckou sú hlavne u motoristov, ktorí bývajú alebo často jazdia do hôr.

Ako prekvapiť a potešiť vašu polovičku

Datum: 09.02.2024

Ak chcete svojmu partnerovi alebo partnerke darovať niečo, čo vyrazí dych a zanechá nezabudnuteľný dojem, letecký zážitok je ideálna voľba. Letecké zážitky sú originálne a nevšedné darčeky, ktoré určite ocení každý milovník vzduchu, dobrodružstva alebo romantiky.

7 krokov údržby štvorkolky

Datum: 17.01.2024

Štvorkolky sú skvelými vozidlami na jazdu v prírode, ale dokážu tiež urobiť kus práce na poli, okolo domu, v lese a v záhrade. Aby ste si mohli užívať svoju štvorkolku čo najdlhšie, je dôležité ju pravidelne udržiavať a opravovať.

Chýba vám doma rebrík? Takto ho ľahko vyberiete

Datum: 27.12.2023

Pri výbere rebríka pre hobby využitie je dôležité zvážiť niekoľko kľúčových faktorov, ktoré zabezpečia vašu bezpečnosť a pohodlie pri práci s rebríkom.

Zimná pracovná obuv: čo si obuť do práce, keď je vonku zima?

Datum: 08.11.2023

Moderné zimné pracovné topánky sú veľmi funkčné a poskytujú množstvo skvelých vlastností. Prečítajte si náš prehľad zimnej pracovnej obuvi a dozviete sa, ako vybrať najlepšiu zimnú obuv do práce.

Zabávať a učiť sa zároveň? To je podstata STEM aktivít

Datum: 25.10.2023

Máte doma škôlkarov, ktorých všetko zaujíma? Neustále sa vypytujú na rôzne zákonitosti či príčiny toho, čo sa deje okolo nás?  Niekedy ani my dospelí nepoznáme odpoveď na to, ,,ako vznikne oblak“ alebo ,,prečo auto štartuje“. 

Partnerský život v slepej uličke – vsaďte na zážitky

Datum: 21.07.2023

Nuda a starosti privedú veľa párov do slepej uličky. Nájsť spoločnú reč mimo rodiny či práce je občas ťažké. Jazyk vám pomôžu rozviazať zážitky, ktoré prežijete spolu s partnerom. A nemyslíte tým spoločné nákupy a pobyty s deťmi v hoteloch.

Máte stan na auto? Toto príslušenstvo vám nesmie chýbať

Datum: 08.06.2023

Stany na auto sú samé o sebe perfektná pomôcka na stanovanie. Oproti klasickým stanom majú autostany desiatky výhod.

Ako sa využívajú váhy v priemyselnej výrobe

Datum: 14.05.2023

Čo si predstavíte pri vyslovení pojmu váhy? Väčšina ľudí kuchynskú váhu alebo osobnú váhu. Práve tieto dva typy patria k najviac využívaným.

5 spôsobov, ako mať hlavu v oblakoch a vyskúšať si lietanie

Datum: 22.02.2023

Dovolenka v nedohľadne a vy máte obrovskú chuť lietať? Vyvetrať hlavu v oblakoch je skvelý relax. Nemusíte kupovať letenku a letieť na otočku do okolitých krajín.

5 tipov na základnú výbavu pre šteniatko

Datum: 17.11.2022

S príchodom šteniatka do domácnosti prichádzajú tiež obavy, ako zvládnete starostlivosť o psíka a ako sa drobček začlení do vašej rodiny.

Aký typ darčeku hľadať? Rozhodnite sa pre kvalitu, ktorú ocení žena vo Vašom živote!

Datum: 22.06.2022

Určite ste si už niekedy položili otázku, ako vybrať darčeky pre ženy? Vraví sa, že ženy sú častokrát náročné, no nie vždy to tak musí byť.

Šperk na mieru

Datum: 26.01.2022

Výnimočné životné udalosti a oslavy si zaslúžia výnimočné darčeky. Neexistuje na svete žena alebo muž, ktorých by nepotešil šperk vyrobený na mieru.

Čistota začína od nôh – nepodceňujte to

Datum: 05.01.2022

Slovné spojenie „zamiesť po koberec“ sa prvý krát objavilo už v roku 1963. Ľudia ale určite aj dovtedy skryli nečistoty na menej viditeľné miesta. Až s vedeckým výskumom sa zistilo, že čistota podlahy a kobercov má veľký význam pre zdravie ale aj životnosť kobercov.

Ako sa zbavíte nebezpečných potkanov?

Datum: 31.12.2021

Potkany voľne žijúce v prírode sú pre človeka nebezpečné. V niektorých mestách sú s potkanmi obrovské problémy kvôli ich premnoženiu, a preto sa pravidelne pristupuje k deratizácii najviac postihnutých miest.

Preč so slimákmi a slizniakmi, ktorí okupujú vašu záhradu!

Datum: 29.12.2021

V každej záhradke sa občas vyskytnú rôzne škodce alebo parazity, ktoré ničia úrodu a devastujú rastliny. Medzi veľmi časté škodce patria slimáky a slizniaky.

Čo robiť, keď vám život otravujú premnožené komáre?

Datum: 29.12.2021

Posledné roky trpíme priam inváziami komárov. Môžu za to mierne zimy a čiastočne aj ich rezistencia na postreky, ktoré sa aplikujú celoplošne. Komáre v našich končinách nie sú životu nebezpečné.

Ako sa zbavíte medvedíka obyčajného?

Datum: 29.12.2021

Medzi najväčšie škodce v záhrade patrí medvedík obyčajný. Prítomnosť medvedíka v záhrade znamená, že je vaša úroda pre tento rok nadobro stratená. Teda hlavne v prípade, že samička stihla naklásť do zeme vajíčka.