Partnerský život v slepej uličke – vsaďte na zážitky

Datum: 21.07.2023

Nuda a starosti privedú veľa párov do slepej uličky. Nájsť spoločnú reč mimo rodiny či práce je občas ťažké. Jazyk vám pomôžu rozviazať zážitky, ktoré prežijete spolu s partnerom. A nemyslíte tým spoločné nákupy a pobyty s deťmi v hoteloch.

Máte stan na auto? Toto príslušenstvo vám nesmie chýbať

Datum: 08.06.2023

Stany na auto sú samé o sebe perfektná pomôcka na stanovanie. Oproti klasickým stanom majú autostany desiatky výhod.

Ako sa využívajú váhy v priemyselnej výrobe

Datum: 14.05.2023

Čo si predstavíte pri vyslovení pojmu váhy? Väčšina ľudí kuchynskú váhu alebo osobnú váhu. Práve tieto dva typy patria k najviac využívaným.

5 spôsobov, ako mať hlavu v oblakoch a vyskúšať si lietanie

Datum: 22.02.2023

Dovolenka v nedohľadne a vy máte obrovskú chuť lietať? Vyvetrať hlavu v oblakoch je skvelý relax. Nemusíte kupovať letenku a letieť na otočku do okolitých krajín.

5 tipov na základnú výbavu pre šteniatko

Datum: 17.11.2022

S príchodom šteniatka do domácnosti prichádzajú tiež obavy, ako zvládnete starostlivosť o psíka a ako sa drobček začlení do vašej rodiny.

Aký typ darčeku hľadať? Rozhodnite sa pre kvalitu, ktorú ocení žena vo Vašom živote!

Datum: 22.06.2022

Určite ste si už niekedy položili otázku, ako vybrať darčeky pre ženy? Vraví sa, že ženy sú častokrát náročné, no nie vždy to tak musí byť.

Šperk na mieru

Datum: 26.01.2022

Výnimočné životné udalosti a oslavy si zaslúžia výnimočné darčeky. Neexistuje na svete žena alebo muž, ktorých by nepotešil šperk vyrobený na mieru.

Čistota začína od nôh – nepodceňujte to

Datum: 05.01.2022

Slovné spojenie „zamiesť po koberec“ sa prvý krát objavilo už v roku 1963. Ľudia ale určite aj dovtedy skryli nečistoty na menej viditeľné miesta. Až s vedeckým výskumom sa zistilo, že čistota podlahy a kobercov má veľký význam pre zdravie ale aj životnosť kobercov.

Ako sa zbavíte nebezpečných potkanov?

Datum: 31.12.2021

Potkany voľne žijúce v prírode sú pre človeka nebezpečné. V niektorých mestách sú s potkanmi obrovské problémy kvôli ich premnoženiu, a preto sa pravidelne pristupuje k deratizácii najviac postihnutých miest.

Preč so slimákmi a slizniakmi, ktorí okupujú vašu záhradu!

Datum: 29.12.2021

V každej záhradke sa občas vyskytnú rôzne škodce alebo parazity, ktoré ničia úrodu a devastujú rastliny. Medzi veľmi časté škodce patria slimáky a slizniaky.

Čo robiť, keď vám život otravujú premnožené komáre?

Datum: 29.12.2021

Posledné roky trpíme priam inváziami komárov. Môžu za to mierne zimy a čiastočne aj ich rezistencia na postreky, ktoré sa aplikujú celoplošne. Komáre v našich končinách nie sú životu nebezpečné.

Ako sa zbavíte medvedíka obyčajného?

Datum: 29.12.2021

Medzi najväčšie škodce v záhrade patrí medvedík obyčajný. Prítomnosť medvedíka v záhrade znamená, že je vaša úroda pre tento rok nadobro stratená. Teda hlavne v prípade, že samička stihla naklásť do zeme vajíčka.