Partnerský život v slepej uličke – vsaďte na zážitky

Datum: 21.07.2023

Nuda a starosti privedú veľa párov do slepej uličky. Nájsť spoločnú reč mimo rodiny či práce je občas ťažké. Jazyk vám pomôžu rozviazať zážitky, ktoré prežijete spolu s partnerom. A nemyslíte tým spoločné nákupy a pobyty s deťmi v hoteloch.

Partnerský život v slepej uličke – vsaďte na zážitky

Na mysli máme nevšedné a originálne dobrodružstvá. Dajte deti načas k rodičom a poriadne sa zabavte.

Zážitky a vzťahy - prečo sú zážitky dôležité?

Naozaj potrebujete pre vzťah nové zážitky? Potrebujete! Vďaka zážitkom v spoločnosti partnera získate tieto benefity:

  • Darčeky pre dvoch sú trvalé, zapíšu sa do pamäti i do srdca.
  • Zážitkové darčeky budujú spoločné spomienky.
  • Vďaka zážitkovým darčekom prežijete vtipné momenty.
  • Rizikovejšie zážitky budujú vzájomnú sebadôveru.
  • Pomocou zážitkov odhalíte nové partnerove osobnostné stránky.
  • Zážitky prebudia nové emócie a skryté vášne.
  • Zážitkové darčeky vo vás odhalia nové schopnosti.
  • Na zážitkoch sa zasmejete aj po rokoch.

Darčeky pre dvoch – máte z čoho vyberať

Existujú desiatky zážitkov, ktoré sa dajú prežiť vo dvojici. Jedným z nich je letecký simulátor. V kabíne, ktoré je dokonalou kópiou skutočného kokpitu, sa zahráte na pilota a pomocného pilota. Môžete si zvoliť trasu letu a okoreniť zážitok preletom cez búrku. Turbulencie vyskúšajú váš silný žalúdok a preveria či sa dokážete vzájomne podporiť.

Po simulovanom lete možno dostanete chuť na ten skutočný. V tomto prípade odporúčame sadnúť do lietadla len s pilotom, aby ste mali dostatok súkromia. Kúpte vyhliadkové lety nad hlavným mestom alebo nad lesmi. Vyskúšajte viac druhov lietadiel – vrtuľník a malé dopravné lietadlo. Po dennom lete sa dajte nahovoriť aj na let nočný.

Stiesnené priestory nie sú nič pre vás? V lete sa dosýta nadýchate vzduchu počas letu balónom. Balóny môžu letieť v rôznom čase. Najkrajšie sú lety balónom pri západe slnka. Počas niektorých zážitkov môžete emócie zdielať na diaľku. Kúpte zážitok ako paragliding. Poletíte s inštruktorom na dvoch klzákoch a v spojení budete cez vysielačku. Okrem paraglidingu je na podobnom princípe postavený let rogalom, ktorý je vskutku nevšedným dopravným prostriedkom.

 

Čítané: 81 x