Komu sa oplatí kúpiť ready made s.r.o.?

Datum: 03.07.2024

Ready made s.r.o. je už založená firma, ktorú si môžete kúpiť a okamžite začať podnikať. Tento koncept získava na popularite, pretože ponúka niekoľko výhod oproti tradičnému založeniu novej s.r.o..

5 jednoduchých tipov, kde vziať peniaze na podnikanie

Datum: 02.06.2024

Začiatok podnikania vyžaduje kapitál, ktorý mnohí začínajúci podnikatelia nemajú okamžite k dispozícii. Našťastie existuje niekoľko spôsobov, ako získať finančné prostriedky na rozbeh vlastného podnikania.

Úspešné podnikanie – možnosti online marketingu

Datum: 09.02.2024

V súčasnej ére digitalizácie a globalizácie sa podnikanie stáva neodmysliteľnou súčasťou každodenného života.

Základné fakty o PZP

Datum: 08.10.2023

Povinné zmluvné poistenie je platbou, ktorej sa nevyhne žiadne slovenský motorista. Ide o poistenie povinné zo zákona. Kryje škody, ktoré spôsobíte inému účastníkovi cestnej premávky.

Skutočne sa oplatí založiť eseročku? Plusy a mínusy

Datum: 01.07.2023

Ste na vážkach, či začať podnikať ako živnostník, alebo si rovno založiť eseročku? V tomto prípade neexistuje zlé rozhodnutie.

5 rád pri zakladaní živnosti

Datum: 05.06.2023

Založiť živnosť nie je zložité a ide o míľnik, ktorý vám zmení život. Vymaníte sa zo vzťahu zamestnávateľ – zamestnanec. Budete sami sebe pánom a pocítite ohromnú slobodu, avšak aj zodpovednosť.

7 krokov k založeniu eseročky v roku 2023

Datum: 10.01.2023

Začiatok roka je ideálny na založenie s.r.o.. Nové účtovné obdobie, nový rok, nové plány. Vďaka nadšeniu možno opomeniete všetky byrokratické postupy, ktoré vás pri zakladaní budú čakať.

Virtuálne sídlo – prestížna adresa pre vašu spoločnosť

Datum: 10.09.2022

Úspech podnikania závisí od viacerých faktorov. Jednou z najdôležitejších vecí vedúcich k rozvoju firmy je budovanie imidžu. Stretnutia s obchodnými partnermi alebo potenciálnymi zákazníkmi by mali prebiehať v prostredí, ktoré pôsobí profesionálne.

Akým poplatkom sa nevyhnete pri založení eseročky

Datum: 16.06.2022

Založenie eseročky nie je finančne až tak náročné, ako sa mylne veľa začínajúcich podnikateľov domnieva. Viac ako peniaze vás založenie s.r.o. bude stáť nervy a behanie po úradoch.

Aké benefity získate, keď začnete podnikať?

Datum: 07.04.2022

Každý zamestnanec závidí svojmu šéfovi a každý šéf závidí majiteľovi spoločnosti. Jedine majiteľ spoločnosti nezávidí nikomu.

5 rád ako ušetriť peniaze

Datum: 12.01.2022

Peniaze sa môžu rýchlo rozkotúľať. Ak pri výdavkoch nerozmýšľate a neplánujete, môže vám to spôsobiť vážne finančné problémy.