Virtuálne sídlo – prestížna adresa pre vašu spoločnosť

Datum: 10.09.2022

Úspech podnikania závisí od viacerých faktorov. Jednou z najdôležitejších vecí vedúcich k rozvoju firmy je budovanie imidžu. Stretnutia s obchodnými partnermi alebo potenciálnymi zákazníkmi by mali prebiehať v prostredí, ktoré pôsobí profesionálne.

Virtuálne sídlo

Imidž a dobré meno si vybudujete vďaka virtuálnemu sídlu spoločnosti, ktoré sa nachádza na prestížnej adrese. A to všetko za pár eur mesačne.

Na úrovni ihneď od začiatku podnikania

Založenie s.r.o. so sebou nesmie veľa administratívnych krokov. Jedným z nich je výber adresy sídla spoločnosti. Táto adresa môže byť totožná s vašim bydliskom, čo však znamená, že nebudete disponovať priestormi, kde by ste sa mohli stretnúť s klientmi. Každá úspešná spoločnosť, aj ready made s.r.o., môže získať takéto priestory takmer ihneď. Stačí, aby ste založenie s.r.o. spojili s kúpou virtuálneho sídla. Čo je virtuálne sídlo a aké benefity vám jeho prenájom prinesie?

Virtuálne sídlo vám ušetrí peniaze

Virtuálne sídlo nie je vlastne až tak virtuálne. Ide o spoločné priestory, ktoré môže využívať množstvo spoločností. So súhlasom majiteľa nehnuteľnosti je možné v týchto priestoroch vlastniť len poštovú schránku resp. prenajať si služby sekretárky na preberanie zásielok. Využívať samozrejme môžete tiež kancelárske priestory. Každý, kto si prenajíma vlastné priestory vie, že prenájom spolu so zamestnancami stojí pekný balík peňazí. Vo virtuálnom sídle platíte len za tie služby, ktoré reálne využijete. Ak si zrátate náklady na prevádzku kancelárie a náklady za prenájom virtuálneho sídla, tak zistíte, že ušetríte 90 % nákladov.

Lukratívna lokalita a prístup k širokým službám

Virtuálne kancelárie rastú ako huby po daždi, takže budete mať z čoho vyberať. Sústreďte sa na lokality, ktoré sú atraktívne z hľadiska polohy, dostupné s ohľadom na dopravu vozidlom a ponúkajú počas vášho pobytu v kancelárii pekný výhľad na okolie. Áno, toto všetko virtuálne sídlo ponúka bez toho, aby ste museli investovať tisíce eur. Okrem lukratívnej lokality sa sústreďte na doplnkové služby. Občas sa vám môže hodiť sekretárka alebo niekto, kto prijíma hovory a odpovedá na emaily. Nie vždy sa dá pracovať z domu, a preto si vyberte ako virtuálne sídlo budovu, kde je dostatok samostatných miestností určených na ničím nerušenú prácu. Počas rastu firmy oceníte tiež konferenčné priestory plne vybavené elektronikou. Nedajte sa však zlákať pozlátkou a overte si, ktoré spoločnosti už na danej adrese sídlia. Spoločnosti so zlým menom či exekúciami by vám mohli zmariť obchod alebo znepríjemniť pobyt v kancelárii.

 

 

Čítané: 141 x