Zle spíte? Toto je 10 najčastejších príčin

Datum: 28.02.2023

Každému sa občas stane, že nemôže ani za nič zaspať. Spánok ako na ihlách a neustále prevaľovanie zo strany na stranu súvisí najmä so zlým psychickým stavom.

5 benefitov používania masážnych prístrojov

Datum: 26.01.2023

Na trhu dnes nájdete množstvo masážnych prístrojov. Ich používanie prináša hneď niekoľko dôležitých benefitov. Medzi hlavné z nich patria napríklad zvýšená imunita, regenerácia svalov, lepšie flexibilita a pohyblivosť kĺbov.

Modré svetlo skutočne ovplyvňuje kvalitu spánku

Datum: 26.06.2022

Počuli ste už o modrom svetle? Modré svetlo vyžarujú mnohé spotrebiče, ktoré denne používate. Jeho pôsobenie na ľudskú psychiku a hlavne na spánok je veľmi negatívne. Ak sa pred spaním budete venovať mobilnému telefónu alebo pozerať televízor, bude sa vám veľmi zle zaspávať. Zároveň po zaspaní nebude váš spánok dostatočne kvalitný.

5 vecí, ktoré treba robiť každé ráno

Datum: 12.01.2022

Obvykle celý deň závisí od rána. Ak sa zobudíte vyčerpaní, cítite sa zle a vaša nálada je na nule, deň pravdepodobne nebude produktívny.

Trpí vaše dieťa poruchou ADHD? Najdôležitejšia je trpezlivosť

Datum: 08.12.2021

O poruche pozornosti spojenej s hyperaktivitou dieťaťa toho dnes už vieme pomerne veľa. Aj napriek tomu sú však takéto deti s príznakmi a diagnózou ADHD často učiteľmi a ďalšími dospelými stále označované za problémové.