Zdravý spánok: Ako matrace Benab.sk zlepšujú váš spánok

Datum: 19.03.2024

Spánok je dôležitý stav pre človeka v akomkoľvek veku. Práve v noci sa celé telo obnovuje, takže keď sa človek zobudí, je produktívny a cíti sa dobre.

Zdravý spánok

Ak vás pravidelne trápi nespavosť, podráždenosť, únava, boľavé svaly, je načase vymeniť matrace, pretože spánok na opotrebovanom alebo nekvalitnom výrobku sa odrazí na kvalite vášho odpočinku a neskôr aj života.

Existuje riešenie! Ortopedické matrace od Benab.sk vám zlepšia spánok a pomôžu vám zabudnúť na bolesti krížov a letargiu!

Výhody spánku na ortopedických matracoch

Zdravý chrbát

Ortopedické prípravky zabraňujú ochoreniam chrbtice už od novorodeneckého veku. A v niektorých prípadoch zastavujú progresiu osteochondrózy a iných patológií. Ich dizajn je navrhnutý tak, aby bol odpočinok pohodlný v akejkoľvek polohe, pretože hlavným cieľom je udržať chrbticu v prirodzene správnej polohe a odbremeniť svaly. Telesná hmotnosť je správne rozložená, čo zlepšuje krvný obeh a tok lymfy.

Zlepšenie vzhľadu

Správne držanie tela, ktoré ortopedický matrac zabezpečuje, je základom peknej postavy a ľahkej chôdze. A dobrý spánok je jednou z najdostupnejších procedúr udržujúcich krásu a mladosť. Pokožka tváre získava zdravý a svieži vzhľad aj po náročnom dni.

Pohodlie

Pri spaní na takomto matraci vás nič neobťažuje: nepohodlná poloha, chlad alebo nadmerné teplo atď. Kvalitný výrobok poskytne úplnú relaxáciu, priedušný a na dotyk príjemný povrch, spoľahlivú podporu anatomickej polohy tela.

Čo všetko dokážu matrace Benab.sk?

Každý model od Benabu spĺňa všetky kritériá matraca na lepší nočný odpočinok. Na výrobu sú použité inovatívne materiály, aby sa dosiahol maximálny ortopedický efekt, pohodlie a odolnosť výrobku.

Medzi používané plnivá patrí prírodný a umelý latex, kokosové vlákno, konské vlasy, antibakteriálna pamäťová pena, polyuretánová pena atď. Okrem pružnosti, podpory chrbtice a odolnosti voči záťaži poskytujú hypoalergénnosť, tepelnú ochranu a kvalitnú ventiláciu. A oddelené zóny elasticity v modeloch s mikro vreckom poskytnú maximálny komfort a hlboký spánok.

Produkty Benab sú pokryté poťahmi, ktoré obsahujú nanočastice striebra, extrakt z aloe a ďalšie prvky, ktoré pomáhajú obnovovať pokožku, poskytujú hygienu, priedušnosť a odvádzajú prebytočnú vlhkosť.

Matrace Benab sú prispôsobené v rámci individuálnych potrieb: od mäkkých pre starších ľudí, stredne pevných pre tínedžerov a dospelých, až po extra pevné pre batoľatá na vytvorenie správneho držania tela.

Kvalitné ortopedické matrace Benab.sk prinášajú jednoduchosť pohybu, zlepšenie nálady a dobitie energie, ktoré si zaslúžite! Tak si neodopierajte každodenný komfort a starostlivosť!

Čítané: 62 x