Reflex CZ 22.06.2026 16:15  Zastupitel hlavního města a kandidát ANO na primátora Ondřej Prokop skončil v dozorčí radě městského dopravního podniku . Dnes ho na návrh primátorova náměstka Jaromíra Beránka odvolali radní Prahy. Důvodem je zjištění serveru Seznam Zpráv z minulého týdne, že Prokop v majetkovém přiznání neuvedl tři pražské byty. Zastupitelé již politika minulý týden odvolali z funkce předsedy kontrolního výboru. Prokop uvedl, že vše vysvětlil a Piráti se mu mstí za jeho opoziční práci.

Čítať celý článok >>