4 znaky toho, že je čas na novú jedáleň

Datum: 31.12.2022

Jedáleň patrí medzi obľúbené miestnosti. Pamätá si všetky skvelé jedlá, rodinné oslavy a príjemné obedy v kruhu najbližších. Hoci nedáte dopustiť na jej čaro, po rokoch užívania si zaslúži obnovu. 

4 znaky toho, že je čas na novú jedáleň

V niektorých domácnostiach je jedáleň súčasťou kuchyne alebo obývačky. Vo väčšom rodinnom dome alebo byte tvorí samostatnú miestnosť, ktorá je ako stvorená na oddych po varení a pokojné vychutnanie jedla. Tak, ako všetko, aj vybavenie jedálne sa časom opotrebuje a z praktických kusov nábytku sa stanú nepoužiteľné.  

Jedálensky stôl pre celú rodinu 

Hlavou celej jedálne je jedálensky stôl, okolo ktorého sa všetko odohráva. Ako je na tom ten váš? Má na seba pár škrabancov, fľakov alebo sa vaša rodina rozrástla a zrazu je malý? Vymeňte ho a stavte na kvalitné materiály, ktoré sú magnetom pre oči. V ponuke e-shopu Estilofina nájdete exkluzívne jedálenské stoly zo vzácnych drevín ako sú Sheesham a Agát.  

Ak dávate prednosť modernému dizajnu s nádychom luxusu a nadčasovým dizajnom, 

siahnite po rozťahovacích, okrúhlych alebo jedálenských stoloch so zakrivenými líniami. 

MRAMOROVÝ ROZŤAHOVACÍ JEDÁLENSKÝ STÔL NARISSARA - Estilofina

 

Dizajnové stoličke do jedálne 

Niet nad pohodlnú stoličku, z ktorej sa nechce vstať. Obzvlášť tie pri jedálenskom stole by mali byť komfortné a podľa vkusu. Nie je žiadnym tajomstvom, že správne sedenie je polovica úspechu a pri jedení obzvlášť. Nikto sa predsa nechce usadiť do nízkej, kývajúcej a tvrdej jedálenskej stoličky. Ak takú máte, je to ďalší znak toho, že vaša jedáleň potrebuje nový nádych. 

Objavte nadčasovosť a jedinečné dizajny stoličiek do jedálne v ponuke Estilofina. Či už dávate prednosť modernému alebo drevenému prevedeniu, nebojte sa pestrých farieb a nepoznaných materiálov. 

Nezabúdajte ani na trendy, ktoré letia. Pre rok 2023 sú to výrazné stoličky do jedálne s lakťovými opierkami. Ozdobia každý priestor a ako bonus, nezvyčajný dizajn je ľahko kombinovateľný s akýmkoľvek štýlom. 

ZELENÁ DIZAJNOVÁ OTOČNÁ STOLIČKA MADDISON - Estilofina

Nenápadné doplnky do jedálne 

Najjednoduchšia cesta, ako rýchlo zmeniť vzhľad jedálne a zbaviť sa ošuchaných či poškodených stien je vymaľovanie. Môžete sa do toho pustiť svojpomocne. Pocit tepla a intimity si vytvoríte s tmavými odtieňmi. Ak potrebujete miestnosť opticky zväčšiť a rozžiariť, stavte na svetlé farby. 

Na detailoch záleží, nestačia iba stoličky a stôl. Nechcete predsa, aby priestor určený na príjemné obedy a večere pôsobil sterilne. Doplnky a dekorácie z dreva, skla alebo kovu zútulnia každú jedáleň.  

Už sa vidíte, ako sedíte za štýlovým jedálenským stolom a pochutnávate si na výbornom jedle? Premeňte starú jedáleň na novú so širokou ponukou e-shopu Estilofina, ktorú si zamilujete. 

 

Čítané: 152 x