Začnite žiť v štýle zerowaste

25.09.2022 21:45 Cestou k trvalo udržateľnému rozvoju je predovšetkým zníženie produkcie odpadu. Mnohí už začali, nepridáte sa? Zerowaste je životný štýl, na ktorý by sme mali… The post Začnite žiť v štýle zerowaste appeared first on Kankán online magazín.

Drobné opravy na plastových oknách zvládnete aj sami

25.09.2022 21:45 O plastových oknách je známe, že sú takmer nezničiteľné. Vydržia dlhé roky bez toho, aby ste na nich museli niečo opravovať alebo robiť… The post Drobné opravy na plastových oknách zvládnete aj sami appeared first on Pokrok.sk.

S kamarátom do hôr, čo a ako berieme pre horský výlet so psom?

25.09.2022 21:45 ​Najlepší priateľ človeka má často nie dve, ale štyri nohy. Je preto prirodzené, že so svojím psíkom chceme zdieľať čo najviac času a chceme mu dopriať rovnaké zážitky ako sebe. Určitú časť takéhoto spoločného času tvorí šport, medzi ktorý sa zaraďuje aj turistika. Novela Zákona o ochrane prírody a krajiny povolila vstup psíkom do národných parkov za podmienky, že sú na vôdzke. Preto už nie je ničím výnimočným, ak počas túry stretneme psíkov alebo sa rozhodneme zobrať si so sebou toho svojho. Ak ste sa rozhodli, že si so sebou na najbližšiu túru zoberiete aj svojho psíka, tak by ste The post S kamarátom do hôr, čo a ako berieme pre horský výlet so psom? appeared first on Magazín SEN.

Ako si zariadiť obývačku v modernom retro štýle?

25.09.2022 21:45 Nie ste moderný typ a neobľubujete strohé steny a neutrálne farby? Možno patríte k ľuďom, ktorí obľubujú drevo, koberce a staré bytové doplnky. Ak ste sa v tejto definícií našli, prezradíme vám, ako si zariadiť obývačku tak, aby pripomínala staré retro filmy. Hoci ide o dávny retro štýl, vôbec nejde o starý nábytok. Naopak, ide o nadčasové kúsky. Prvým a najdôležitejším pravidlom je, The post Ako si zariadiť obývačku v modernom retro štýle? first appeared on Gazda.sk - informačný portál.

Uprataný domov zvyšuje psychickú pohodu. Ako na to?

25.09.2022 21:45 Naše psychické zdravie dostáva v posledných rokoch riadne zabrať, a preto je potrebné ho posilňovať ako sa len dá. Odborníci prišli s názorom, že uprataná domácnosť lepšie vplýva na psychické zdravie osôb v nej žijúcich. Avšak na druhej strane, pridlhé upratovanie vás môže zasa vyčerpať a deprimovať. Ako teda upratovať tak, aby ste touto činnosťou netrávili dlhé hodiny a zároveň The post Uprataný domov zvyšuje psychickú pohodu. Ako na to? first appeared on Gazda.sk - informačný portál.

Vkusný bytový dizajn zútulní detskú izbu

25.09.2022 21:45 Pamätáte si na svoju prvú detskú izbu? Je zaujímavé, že väčšine z nás naozaj zostane zapísané v pamäti to, ako vyzerala naša vôbec prvá izba, kde sme vyrastali. Aj preto je dobré venovať jej dizajnu a zariaďovaniu patričnú pozornosť. Detská izba totiž nie je len priestor, kde sa dieťa vyspí v pohodlnej posteli. Je to aj miesto, kde môže The post Vkusný bytový dizajn zútulní detskú izbu first appeared on Família.

Ako sa pripraviť na príchod psíka do rodiny?

25.09.2022 21:45 Príchod psíka do rodiny znamená radosť, ale tiež zodpovednosť. Je jedno, či psíka kúpite, alebo ho adoptujete. V oboch prípadoch musíte pre psíka pripraviť vyhovujúce prostredie a kúpiť mu základnú výbavu. Čo je nutné pred príchodom psíka zaobstarať? Kde bude psík spať Pre nového člena rodiny je nutné pripraviť nielen granule pre psov, ale aj The post Ako sa pripraviť na príchod psíka do rodiny? first appeared on Família.

Turistika so psom – ako ísť najlepšie na to?

25.09.2022 21:45 Výlety do prírody v spoločnosti štvornohého kamaráta predstavujú vzácne spoločne strávené chvíľky a utuženie odvekého priateľstva človek a pes. Pozrite sa, kam… The post Turistika so psom – ako ísť najlepšie na to? appeared first on Zalesactvo.sk.

Čo si o psíkoch myslíte a nie je to pravda

25.09.2022 21:45 Dokonca aj skúsení chovatelia psov často trpia mylnými predstavami o svojom maznáčikovi, ktoré vyplývajú z mýtov prechovávaných medzi ľuďmi desaťročia. Niektoré z týchto mýtov sú smiešne a niektoré pre psíka nebezpečné. Spoznajte svojho chlpáča dokonale a dobre si overte, čo je pravda a čo len vymyslený blud. Pes by nemal žrať surové mäso Jedným z najviac omieľaných neprávd o psoch je informácia, že The post Čo si o psíkoch myslíte a nie je to pravda appeared first on BOD.sk - spravodajský informačný portál.

Ako vybrať dobrý tábor pre vaše dieťa?

25.09.2022 21:45 Vzali ste si na mušku tábory pre deti a prechádzate jednu ponuku za druhou? Chceli by ste vybrať ten najlepší tábor pre vaše dieťa a nie ste si istý, kde v jeho výbere začať a podľa čoho sa rozhodnúť? V prvom rade je dôležité brať do úvahy dieťa samotné. Aký je on, čo ho baví alebo to, akú má povahu. The post Ako vybrať dobrý tábor pre vaše dieťa? appeared first on Magazín bývanie | Magazín o bývaní, záhrade, stavbe a rekonštrukcii.

Skladovanie bicykla v byte a limitovanom priestore, ako si poradiť?

25.09.2022 21:45 S týmto problémom sa stretáva množstvo domácností, ktoré žijú v bytoch a priestoru nazvyš rozhodne niet. Ak milujete bicyklovanie, uskladniť bicykel počas alebo mimo sezóny niekedy narobí poriadne vrásky. Predovšetkým ak nemáte k dispozícii suterén alebo podkrovné priestory na skladovanie. Našťastie, skladovanie bicyklov v domácnosti je možné kreatívne vyriešiť tak, aby bicykel nezavadzal a zároveň The post Skladovanie bicykla v byte a limitovanom priestore, ako si poradiť? appeared first on Magazín bývanie | Magazín o bývaní, záhrade, stavbe a rekonštrukcii.

Inšpirujte sa najobľúbenejšími kuchyňami v roku 2022

25.09.2022 21:45 Pri kuchyniach nepochybne platí heslo „sto ľudí, sto chutí”. Niektoré kuchyne však môžete vídať v domácnostiach častejšie ako iné. Je to práve preto, lebo ide o moderné typy, ktoré sú v posledných rokoch najobľúbenejšie. Ak hľadáte inšpiráciu na funkčné a vizuálne atraktívne kuchyne práve do vašej domácnosti, ste na správnom mieste. Výrazné farebné kuchynské linky, ktoré zvykli mať The post Inšpirujte sa najobľúbenejšími kuchyňami v roku 2022 appeared first on Magazín bývanie | Magazín o bývaní, záhrade, stavbe a rekonštrukcii.

Ušite si jesenné oblečenie len tak pre radosť

25.09.2022 21:45 Jednou z najväčších výhod domáceho šitia je, že každý odev môžete prispôsobiť svojim potrebám a navyše si ušijete aj domáce textílie, ktoré oživia interiér vášho bývania. Okrem toho je domáce šitie výhodné aj pre váš rozpočet, pretože je oveľa lacnejšie ako nákup hotových výrobkov v maloobchodných predajniach. Pripravte sa na chladnejšie obdobie Teplákové oblečenie je The post Ušite si jesenné oblečenie len tak pre radosť appeared first on Magazín bývanie | Magazín o bývaní, záhrade, stavbe a rekonštrukcii.

Moderné LED žiarovky či svietidlá sú správnym riešením pri bývaní

25.09.2022 21:45 Jedným z trendov, ktoré v posledných rokoch prevládajú v oblasti bývania či bytového dizajnu, je snaha byť čo najefektívnejší. Tento trend bude navyše ešte posilnený blížiacim sa rastom ceny energií. Príkladom je svietenie v domácnostiach či vo vonkajších priestoroch rodinných domov. Namiesto klasických žiaroviek si čoraz väčší priestor a obľubu získavajú moderné LED žiarovky, ktoré poskytujú viacero nesporných výhod. Je The post Moderné LED žiarovky či svietidlá sú správnym riešením pri bývaní appeared first on Magazín bývanie | Magazín o bývaní, záhrade, stavbe a rekonštrukcii.

Hľadáte spôsob ako byť doma naozaj ako doma? Práve ste ho našli!

25.09.2022 21:45 Kto hľadá, nájde. A vy ste práve našli. Ak napríklad žijete sami alebo si zariaďujete svoj prvý byt, tak možno uvažujete, ako vlastne na to. Žiaľ, často sa stáva, že z časových i finančných dôvodov sa v prvom rade zariaďujú praktické veci, a potom už nezostáva čas na doladenie detailov či dekorácie. Po čase sa potom možno u seba doma ani The post Hľadáte spôsob ako byť doma naozaj ako doma? Práve ste ho našli! first appeared on Hladanie.sk.