Leto na Slovensku – turistika v Slovenskom raji, roklina Veľký Sokol

05.06.2023 17:45 V Národnom parku Slovenský raj sa dá stráviť nie jedna, ale desať dovoleniek. Nájdite si ubytovanie blízko parku a dajte prednosť letu na Slovensku. Alebo si zájdite do Slovenského raja len na… The post Leto na Slovensku – turistika v Slovenskom raji, roklina Veľký Sokol appeared first on Karpaty.

7 tipov na prípravu na cestu k moru autom

05.06.2023 17:45 S blížiacou sa letnou dovolenkou stúpa nadšenie a tiež trochu obavy či ste na niečo nezabudli. Obavy sú ešte o niečo väčšie, keď sa na dovolenku chystáte autom.

5 rád pri zakladaní živnosti

05.06.2023 17:45 Založiť živnosť nie je zložité a ide o míľnik, ktorý vám zmení život. Vymaníte sa zo vzťahu zamestnávateľ - zamestnanec. Budete sami sebe pánom a pocítite ohromnú slobodu, avšak aj zodpovednosť.

Kde v horách prenocovať počas viacdennej túry

05.06.2023 17:45 Nízkonákladové dovolenky je možné naplánovať rôznym spôsobom. Veľmi lacno vás vyjde predĺžený víkend v horách mimo hotelov. Chce to len trošku plánovania a samozrejme,… The post Kde v horách prenocovať počas viacdennej túry appeared first on Zalesactvo.sk.

Čo je ready made s.r.o. a prečo sa oplatí

05.06.2023 17:45 Založenie eseročky vám bude v ideálnom prípade trvať viac ako tri týždne, niekedy aj mesiac. Čaká vás celá paleta povinností spojených s administratívou a behaním po úradoch.

Pracovňa ako súčasť vašej obývačky

05.06.2023 17:45 Máte menší byt alebo rodinný dom, v ktorom si nemôžete dovoliť samostatnú pracovňu? Nevadí. S trochou kreativity a dobre zvoleným nábytkom si… The post Pracovňa ako súčasť vašej obývačky appeared first on Bratislavské výlety.sk.

Školské kinosály a audiovizuálne učebne pre moderné školy

05.06.2023 17:45 Nároky na vzdelanie detí sa neustále zvyšujú. Deti musia zo škôl vyjsť pripravené na profesionálny život po všetkých stránkach. Spojenie teórie a praxe vo výučbe prispieva k lepšiemu uplatneniu a zaradeniu do spoločnosti. Prihláste deti do školského zariadenia, v ktorom dbajú na moderný prístup počas vyučovania a využívajú všetky dostupné technologické zariadenia. Audiovizuálne učebne sú jedným z pilierov modernejšej školy. Projekt The post Školské kinosály a audiovizuálne učebne pre moderné školy first appeared on Família.

Poznáte vzdelávacie hračky? Prečo ich dopriať deťom?

05.06.2023 17:45 Vzdelávacie hračky, tak ako iné druhy hračiek, slúžia predovšetkým na zábavu detí. Majú však významnú pridanú hodnotu. Ako vyplýva už z ich pomenovania, dokážu dieťa niečo naučiť. Samozrejme, zábavnou formou. Dôvody, prečo doma edukačné hračky musíte mať! Existuje niekoľko typov edukačných hračiek, pričom sa zameriavajú na rôzne oblasti. Učia deti počty, podporujú ich pamäť, precvičujú jemnú The post Poznáte vzdelávacie hračky? Prečo ich dopriať deťom? appeared first on Výlety s deťmi.

Ako vybrať ideálny stan na auto

05.06.2023 17:45 Viete, ako strávite toto leto dovolenku? Ak pôjde o dovolenku v kempe, bude sa vám hodiť stan. Vyskúšajte tento rok stan na auto… The post Ako vybrať ideálny stan na auto appeared first on Zalesactvo.sk.

Ako na nerušené pozorovanie prírody?

05.06.2023 17:45 Každý výlet do prírody so sebou prináša nejaký zaujímavý zážitok. Pri stretnutí s lesnou zverou ide často o prchavé momenty, ktoré sa… The post Ako na nerušené pozorovanie prírody? appeared first on Zalesactvo.sk.

Vieme, ako vybrať snehové reťaze

05.06.2023 17:45 Myslíte si, že výber snehových reťazí je jednoduchý? Možno pri prvom nasadení reťazí zistíte, že ste nevybrali správne. Nikto učený z neba nespadol,… The post Vieme, ako vybrať snehové reťaze appeared first on Zalesactvo.sk.

Lovecká sezóna v plnom prúde. Poľovnícke nože ako súčasť výbavy správnych lovcov.

05.06.2023 17:45 Aj vy patríte medzi milovníkov poľovníctva? V tom prípade ste tu správne! Ako dobre viete, bez povinnej výbavy na loveckú sezónu to jednoducho… The post Lovecká sezóna v plnom prúde. Poľovnícke nože ako súčasť výbavy správnych lovcov. appeared first on Zalesactvo.sk.

Čo by ste mali vedieť o kempovaní

05.06.2023 17:45 Láka vás myšlienka na tak trochu inú dovolenku? Vyskúšajte kempovanie. Ide o oslobodzujúci typ dovolenky, počas ktorej nie ste viazaní na jedno miesto,… The post Čo by ste mali vedieť o kempovaní appeared first on Zalesactvo.sk.

Turistika so psom – ako ísť najlepšie na to?

05.06.2023 17:45 Výlety do prírody v spoločnosti štvornohého kamaráta predstavujú vzácne spoločne strávené chvíľky a utuženie odvekého priateľstva človek a pes. Pozrite sa, kam… The post Turistika so psom – ako ísť najlepšie na to? appeared first on Zalesactvo.sk.

Štvorkolky stále viac využívajú horskí záchranári i lesníci

05.06.2023 17:45 Mnohí ľudia ešte stále pochybujú, že je štvorkolka regulárne vozidlo a nielen hračka pre dospelých. Zlé meno si štvorkolky vyslúžili kvôli nezodpovednému správaniu… The post Štvorkolky stále viac využívajú horskí záchranári i lesníci appeared first on Zalesactvo.sk.