VEĽKÝ PREHĽAD FINANČNÝCH príspevkov pre zdravotne znevýhodnených: Na toto máte NÁROK!

03.10.2023 15:15 Zdravie je na nezaplatenie. To si často uvedomíme, až keď oň prídeme. Ako nám v tejto ťažkej životnej situácii dokáže pomôcť štát?

Poznáme laureátov Nobelovej ceny za fyziku: Získali ju vedci za výskum dynamiky elektrónov!

03.10.2023 15:15 Nobelovu cenu za fyziku za rok 2023 v utorok získali francúzsky fyzik Pierre Agostini, fyzik maďarského pôvodu Ferenc Krausz a francúzska fyzička Anne L’Huillierová za experimentálne metódy vo výskume dynamiky elektrónov v hmote. TASR o tom informuje na základe oznámenia švédskej Kráľovskej akadémie vied.

Kontroly na slovenských hraniciach zavádza ďalšia krajina: K Česku a Poľsku sa pridalo Rakúsko!

03.10.2023 15:15 Kontroly na hranici so Slovenskom zavádza aj Rakúsko. Rovnako ako v Česku a Poľsku sa začnú o polnoci z utorka na stredu na počiatočné obdobie desiatich dní, oznámil rakúsky minister vnútra Gerhard Karner. TASR o tom informuje podľa agentúry APA.

Legionárska choroba je na Slovensku: V Bratislave leží pacientka vo vážnom stave!

03.10.2023 15:15 Na Slovensku je potvrdený prípad legionárskej choroby. Nakazená je ňou 47-ročná pacientka, ktorá leží vo vážnom stave na ARO v Bratislave.

Vražda a samovražda v Dojči: Krásnu Martinu mal zniesť zo sveta jej exmanžel Vladimír

03.10.2023 15:15 Príšerný pohľad sa v pondelok večer naskytol Lukášovi z Dojča. Svoju mamu Martinu našiel mŕtvu v ich dome. Hlavným podozrivým sa okamžite stal jej bývalý manžel Vladimír , ktorý vraj ozbrojený utiekol do lesa. Polícia po ňom začala okamžite pátrať a obec doslova zaplavili po zuby ozbrojení kukláči. Hermeticky uzatvorili časť obce a v lese spustili naháňačku za Vladimírom.

Módna polícia z Paris Fashion Week: Disko guľa, božská Mirren a TEJTO takmer vypadli prsia

03.10.2023 15:15 Jedna z najväčších módnych udalostí roka Paris Fashion Week prilákala ohromné množstvo slávnych krások. Bez ohľadu na ich profesiu sa rad radom objavovali na prehliadkovom móle herečky, speváčky aj modelky. Kráľovnou móla mohla však byť len jedna. A tou bola bez pochýb 78-ročná oscarová herečka Helen Mirren.

Fico: Hamran a Lipšic si môžu baliť kufre. Musia byť vymenení !

03.10.2023 15:15 Najhlasnejšie sa zatiaľ hovorí o výmene prezidenta Policajného zboru SR Štefana Hamrana a šéfa Úradu špeciálnej prokuratúry SR Daniela Lipšica. Výhrady k ich práci, ale aj spôsobu, akým sa dostali do funkcií, dlhodobo otvorene komunikujú pravdepodobní koaliční partneri, Smer aj Hlas.

FOTO Z JOJ-kárskej hviezdy je bezdomovec: Je na tom horšie ako slávna ikona z Pobrežnej hliadky

03.10.2023 15:15 Hviezda-nehviezda, osud sa s nikým nemazná. Vie o tom svoje aj Lukáš Hoffmann , ktorého meno síce nie je v slovenskom šoubiznise až také známe, ale keď zbadáte tvár potetovaného a holohlavého svalnáča, hneď si spomeniete.

FOTO Tragédia pri Rimavskej Sobote: Chodec kráčal v tmavom pri ceste, zmietlo ho auto!

03.10.2023 15:15 Na ceste pri obci Číž v okrese Rimavská Sobota prišiel v pondelok podvečer o život 71-ročný chodec. Muža zrazilo auto, keď kráčal po ceste v tmavom oblečení, zraneniam na mieste podľahol. Na sociálnej sieti o tom informovalo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Banskej Bystrici.

Speváčka Patrícia Janečková : Tušila, že je to s ňou vážne! Rázne rozhodnutie pred smrťou

03.10.2023 15:15 Talentovaná Patrícia Janečková mala pred sebou celý život. Osud sa s ňou však škaredo zahral. Minulý rok sa od lekárov dozvedela zdrvujúcu správu. Diagnostikovali jej rakovinu prsníka. So zákernou chorobou zvádzala statočný boj a podľa jej pozitívnych správ sa zdalo, že všetko je na dobrej ceste. O to viac celé Slovensko šokovala správa, že v nedeľu jej život vyhasol.

Brat zavraždenej Martiny v Dojči: Našiel ju jej syn, bola rozstrieľaná na cucky!

03.10.2023 15:15 40-ročnú ženu našiel v obci Dojč mŕtvu jej 18-ročný syn. Páchateľom má byť jej 70-ročný exmanžel, ktorého našli o pár hodín neskôr mŕtveho. Podľa brata zavraždenej bola "rozstrieľaná na cucky".

VIDEO z Paris Fashion Week: Herečke takmer vypadli prsia, najhoršie šaty a kráľovnou je...

03.10.2023 15:15 Jedna z najväčších módnych udalostí roka Paris Fashion Week prilákala ohromné množstvo slávnych krások. Bez ohľadu na ich profesiu sa rad radom objavovali na prehliadkovom móle herečky, speváčky aj modelky. Instagram @couturevision

MIMORIADNE Na Slovensku má vyrásť ďalšia špičková nemocnica: Nebude v Bratislave!

03.10.2023 15:15 Fakultná nemocnica s poliklinikou F. D. Roosevelta Banská Bystrica vyhlásila verejné obstarávanie na zhotoviteľa stavby novej nemocnice. Informovala o tom na sociálnej sieti.

FOTO Domáca pohodička u Lucie Vondráčkovej v obývačke po žúrke: S poriadkom si hlavu neláme...

03.10.2023 15:15 Pozrite, ako to vyzerá u Lucie Vondráčkovej doma po žúrke. Budete len krútiť hlavou, to nemôže myslieť vážne.

Hnus, špina, pleseň. Hygienici kontrolovali obchody. Z toho čo v nich našli vám príde zle!

03.10.2023 15:15 Inšpektori regionálnych veterinárnych a potravinových správ boli v auguste usilovní. Skontrolovali 3 432 prevádzok. Nedostatkov našli neúrekom.