Žiaci sa už ČOSKORO vrátia do školských lavíc: Aké covidové OBMEDZENIA budú platiť po novom?

12.08.2022 10:00 Žiaci už čoskoro zasadnú do školských lavíc. Minister školstva, vedy, výskumu a športu SR Branislav Gröhling oznámil, aké protipandemické opatrenia budú platiť.

Len 50 m2, ale tá atmosféra! Byt, čo inšpiruje svojou útulnosťou

12.08.2022 10:00 Len 50 m2, ale tá atmosféra! Byt, čo inšpiruje svojou útulnosťou

FOTO Moderátorka Iveta Malachovská: Ukázala SESTRU! Wau, veď vyzerajú ako DVOJČATÁ

12.08.2022 10:00 Dlhoročnú moderátorku Ivetu Malachovskú pozná celé Slovensko. Viete však, ako vyzerá jej sestra? Pozrite, aká to je fešanda!

ONLINE Slováci sa oddnes LÚČIA s kardinálom Tomkom : Do Dómu sv. Martina priviezli RAKVU

12.08.2022 10:00 Slovensko sa už niekoľko dní spamätáva zo smrti najvýznamnejšieho Slováka vo Vatikáne, kardinála Jozefa Tomka . Rodák z obce Udavské poslednýkrát vydýchol v Ríme, odkiaľ boli včera jeho telesné pozostatky prevezené na Slovensko. Počas dneška mu môžu prísť vzdať úctu všetci Slováci do bratislavskej Katedrály sv. Martina. Urobí tak aj prezidentka Zuzana Čaputová, predseda parlamentu Boris Kollár a premiér Eduard Heger.

VEĽKÉ STRETNUTIE rivalov: OĽANO pozvalo koaličných partnerov k jednému stolu: Príde aj SaS?

12.08.2022 10:00 Rozuzlí sa dnes koaličná kríza? Hnutie OĽANO pozvalo všetkých koaličných partnerov, aby si sadli za jeden stôl. Strana SaS, ktorá požaduje odchod Igora Matoviča z postu ministra financií pozvanie prijala.

Pozrite, ktorí politici sú podľa Slovákov najopálenejší: TOP trojka vás prekvapí!

12.08.2022 10:00 Najopálenejší politici sú podľa názoru verejnosti pellegriniovci, teda členovia strany Hlas. Aspoň tak to vyznieva z vyjadrení ľudí na sociálnych sieťach.

Hrozí JADROVÁ KATASTROFA v Záporoží? Takto to vidí tajomník agentúry pre atómovú energiu!

12.08.2022 10:00 Ostreľovanie najväčšej jadrovej elektrárne v Európe vyvolalo vážne obavy o bezpečnosť. Zelenskyj žiada svet, aby prinútil Rusov opustiť Záporožskú elektráreň. Rusko medzitým prisľúbilo, že umožní prístup expertom z Medzinárodnej agentúry pre atómovú energiu k elektrárni.

FOTO Drsná podpásovka od Piquého: Shakiru vymenil za TÚTO omnoho mladšiu sexicu !

12.08.2022 10:00 Na Shakiru sa to valí z každej strany. Len pred dvomi mesiacmi sa speváčke rozsypal život ako domček z karát, keď sa prevalila nevera jej manžela a otca jej detí futbalistu Gerarda Piquého . Krátko nato bola obvinená z daňových podvodov a čerešničkou na torte má byť nová a omnoho mladšia Piquého milenka.

Brnenie v rukách aj tik v oku. Telo vysiela signál, že vám chýba dôležitý vitamín

12.08.2022 10:00 Jeden významný vitamín môžete získať len stravou. Ak ho máte nedostatok, pociťujete únavu, vyčerpanosť, problémy so zrakom a pamäťou, časom aj úzkosť. Viete kde ho načerpať?

Juraj RIZMAN O SVADBE s prezidentkou Zuzanou ČAPUTOVOU: Mám JEDNU PODMIENKU!

12.08.2022 10:00 Na prvý pohľad to vyzerá tak, že vzťah prezidentky Zuzany Čaputovej a Juraja Rizmana je idylický a zaľúbenci si rozumejú. O to viac šokoval Rizman, keď na otázku, či nechystajú svadbu, rázne odpovedal, že teraz o nej nepremýšľa.

Had ako symbol zdravia: Vieme, prečo je symbolom lekárov

12.08.2022 10:00 Zmije ovinuté okolo palice na prvý pohľad nepôsobia práve najprívetivejšie.

Smutná správa: Svet navždy OPUSTIL výtvarník a autor ZNÁMEJ série detských kníh!

12.08.2022 10:00 Vo veku 89 rokov vo štvrtok zomrel známy francúzsky výtvarník a karikaturista Jean-Jacques Sempé, autor známej série detských kníh Malý Mikuláš. TASR informuje podľa správy agentúry AFP.

ONLINE Zelenskyj VYZVAL SVET, aby prinútil Rusov OPUSTIŤ Záporožskú elektráreň: Invázia zlyháva

12.08.2022 10:00 Prezident Vladimir Putin a jeho armáda majú na svedomí najväčší vojenský konflikt od 2. svetovej vojny. Ruská federácia podporovaná Bieloruskom napadla vo štvrtok 24. februára o 2.30 h v noci prístavné a strategicky dôležité ukrajinské mesto Mariupoľ. Krátko na to šéf Kremľa potvrdil komplexnú inváziu na Ukrajinu, ktorú odôvodnil ako „sebaobranu“ pred údajným neonacistickým režimom. Krviprelievanie sa rozšírilo takmer po celej Ukrajine, potvrdené sú tisíce obetí – vojenských, ale aj civilných. Vojnovú drámu u nášho východného suseda sledujeme ONLINE.

TRUMPOV stúpenec sa snažil vtrhnúť do FBI so zbraňou: Polícia RÁZNE zakročila! Čo sa stalo?

12.08.2022 10:00 Americká polícia zastrelila ozbrojeného muža na úteku, ktorý sa vo štvrtok snažil preniknúť do kancelárie amerického Federálneho úradu pre vyšetrovanie v meste Cincinnati. Oznámila to miestna polícia, informuje TASR na základe správy agentúry AP.

OZBROJENÝ útočník sa snažil VNIKNÚŤ do FBI: Polícia ho zastrelila!

12.08.2022 10:00 Americká polícia zastrelila ozbrojeného muža na úteku, ktorý sa vo štvrtok snažil preniknúť do kancelárie amerického Federálneho úradu pre vyšetrovanie v meste Cincinnati.