Monitorujeme 1452 zdrojov
Ekolist.cz 25.06.2026 16:00 Galerie města Pardubic se brzy rozloučí s malou zahradou, kterou využívala za svojí budovou. Majitel pozemku na ní chce udělat parkoviště. ČTK to řekl vedoucí galerie Vojtěch Novák. Galerie sídlí v areálu automatických mlýnů, kde je prostor dlážděný a bez stromů. Zahrada dávala některým akcím zázemí ve stínu a prostor pro venkovní aktivity.
Najnovšie
Najčítanejšie
TOP 3dni
TOP 7dní
Magazíny - najnovšie články
