Kúsky, ktoré by v šatníku mala mať každá žena

Datum: 08.12.2021

Hovorí sa, že žena by sa mala obliekať primerane k svojmu veku. Nie vždy to však musí byť pravda. Predsa len, každá z nás je iná, má iný typ postavy, prostredie v ktorom žije a pracuje, finančné možnosti a podobne.

Kúsky, ktoré by v šatníku mala mať každá žena

Vo všeobecnosti by sme sa však mali držať zásady, že treba nosiť to, v čom sa cítime najprirodzenejšie a zároveň nepoburujeme tým svoje okolie. A pamätajte, nič vám neuberie alebo naopak, nepridá roky tak, ako zvolený outfit.

Ako byť ale „in“ a nemíňať každý rok celú výplatu na najnovšie trendy?

V skutočnosti existujú kúsky, ktoré budú moderné pravdepodobne navždy. Ktoré to sú a nemali by chýbať ani vo vašom šatníku?

Pohodlná spodná bielizeň

Aj keď väčšina ľudí dbá o svoj zovňajšok a všetko, čo je viditeľné ostatnými, práve spodná bielizeň je tou časťou oblečenia, ktorá je jednou z najdôležitejších. Od nej totiž každé ráno začíname. Predstavte si, že by ste si obliekli niečo, čo vám tlačí, škriabe, nedrží. Mohli by ste mať aj ten najlepší outfit, no neboli by ste spokojní.

Trenčkot

Stará klasika no zároveň aj moderný kabát, ktorý sa hodí snáď každej z nás. Do jesenného daždivého počasia ako vyšitý. Alebo skôr ušitý.

Čierne a krémové lodičky

Spolu s klasickou čiernou a hnedou kabelkou patria medzi „must have“ každého šatníka. Možno nevynikajú, ale dajú sa zladiť takmer so všetkým. A navyše sa hodia naozaj na každú slušnú príležitosť. Vyberajte si radšej nadčasové a kvalitné kúsky, ktoré vám pri dobrej starostlivosti vydržia roky. Pamätajte, že je lepšie mať jednu kvalitnú vec ako desať ošúchaných, či inak poškodených.

Kožená bunda

Čierna kožená bunda je hitom aj tohto roka. Hodí sa k nohaviciam, ale aj k sukni, či šatám. Kožená bunda už dávno nie je výsadou len motorkárskeho outfitu.

Rifľová bunda

Určite nájdeme doma ktorejkoľvek z nás. A nemusí byť ani nová. Pokojne vytiahnite z kufra, v ktorom máte odložené spomienky na 90.te roky.

Čierne sako

Čierne sako snáď nemusíme ani popisovať a vysvetľovať jeho nevyhnutnosť v šatníku. Nemáte čo na seba? Nohavice, klasické tričko a sako. Jednoduchá kombinácia a vždy máte istotu, že budete vyzerať dobre.

Kvalitné slnečné okuliare

V ponuke dnes máme mnoho druhov a tvarov slnečných okuliarov, no najmodernejšie sú práve tie, ktoré stopercentne chránia náš zrak pred UV žiarením. Do kvalitných slnečných okuliarov sa teda oplatí investovať.

Vrstvenie

V tomto prípade nehovoríme  o jednom konkrétnom kúsku, ale o viacerých, ktoré spolu dokonale ladia. Už dávno nepotrebujete na zimu ten najteplejší kabát pod slnkom, ak viete správne navrstviť kombinovateľné časti oblečenia.

 

Čítané: 467 x